آخرین مقالات
09
آبان
99

تحریم جدید گوگل علیه ایران
(3.0)

سرویس گوگل آنالیزور هم به لیست تحریم های شرکت گوگل علیه ایران اضافه شد.

09
آبان
99

مایکروسافت لینکدین را خرید
(3.0)

شرکت بزرگ مایکروسافت در تاریخ 14 جولای سال جاری (2016 ) اقدام به خرید لینکدین کرد که این خرید تا پایان سال 2016 به قطعیت خواهد رسید. لینکدین که یک شبکه اجتماعی بزرگ و بسیار پرمخاطب است ،

09
آبان
99

فناوری های جدید در اروپا
(3.0)

09
آبان
99

آینده آموزش
(3.0)

09
آبان
99

خرید شرکت پهباد توسط فیسبوک
(3.0)

09
آبان
99

اتومبیل خودران، بازیگر اصلی نمایشگاه الکترونیک لاس وگاس
(3.0)

تا چند سال دیگر ناوگانی از خودروهای خودران راهی جاده ها و خیابانهای ما می شوند. این پیام ضمنی خودروسازان بزرگ در نمایشگاه کالاهای الکترونیک مصرفی (Consumer Electronics Show) یا CES در لاس وگاس است. تحلیلگران معتقدند از سال ۲۰۲۰، اتومبیلهای خودران واقعیت موجود بازار خواهند بود.

09
آبان
99

همکلاسیهایی که ربات هستند
(3.0)

همکلاسی جدید دانش آموزان از این پس رباتهایی خواهند بود که بدست آن ها ساخته می شوند. نمونه آن آلفا است. آلفا رباتی در حال توسعه است اما دیری نمی پاید که جوانان در مدارس رباتهایی از دست آلفا را بسازند.

09
آبان
99

برگزاری نمایشگاهی در راستای فراموشی تلفنهای همراه دانمارک
(3.0)

دانش آموزان مدرسه ای در دانمارک با شرکت در اتلیه های مختلف تجربی حبابهای بزرگ تولید می کنند تا اوقات فراغت خود را یک نمایشگاه پرکنند. در ابتدا به نظر کاری بیهوده می رسد اما این کار دراستای پرکردن اوقات فراغت شهرنشینانی است که تلفنهای همراه و رایانه ها آنها را کاملا منزوی و تنبل کرده است.

09
آبان
99

پوشاک هوشمند برای کنترل عادات غذایی ما
(3.0)

لباسی که می پوشیم معرف شخصیت ماست. اما چگونه پوشاک و لباس می تواند از وضعیت سلامتیمان به ما خبر دهد؟ در این گزارش «جهان آینده» ببیند که چگونه محققان اروپایی مشغول طراحی پارچه هایی هستند که عادات غذایی یا نحوه نشستن ما را کنترل می کند.