سئوالات متداول

آرمین
نویسنده: آرمین دیزاین
بازدید: 3741
نظرات: 8
26
تیر
3

در این بخش می‌توانید پاسخ به سوالات متداول مشتریان ما را در رابطه با گروه آرمین بیابید. سوال را انتخاب، جواب را مشاهده کنید.


س
آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟
ج
شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "مشخصات من" به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش "اطلاعات کاربر" امکان "ویرایش اطلاعات" وجود دارد.
در انتهای هر ایمیل درج شده " چنانچه تمایل به دریافت ایمیل از طرف ما ندارید، بر روی لغو اشتراک کلیک کنید " شما می توانید پس از دریافت اولین ایمیل ، عضویت خبرنامه را لغو کنید.
برای تغییر ایمیل،اصلاح کد ملی یا حذف اکانت با همان ایمیلی که ثبت نام کرده‏‌اید به info@armindesign.com ایمیل بزنید.
اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربری نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجدداً با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.
س
مراحل راه اندازی وب سایت چیست؟
ج
• انتخاب نام مناسب براي سایت
• بررسی و تحلیل نیازهای سازمان/موسسه
• سفارش وب سایت
• طراحی قالب گرافیکی وب سایت
• برنامه نویسی بخشهای مورد نظر
• تست و راه اندازی اولیه
• تحلیل آماری وب سایت
• آموزش بخشهای مدیریتی وب سایت
• پشتیبانی وب سایت
س
آیا تمامی مراحل فوق توسط گروه آرمین ارائه می گردد ؟
ج
بله ، در صورت نیاز تمامی مراحل فوق توسط گروه آرمین به بهترین حالت ممکن قابل ارائه و انجام می باشد.
س
ويژگيهاي عمومي در نظر گرفته شده براي طراحی سایت چگونه است ؟
ج
• وب سایت منطبق با فن آوري موتورهاي جستجو به ويژه Google طراحی خواهد شد.
• در طراحی سایت حداكثر كارايي با بهره گيري از فناوري هاي عرضه شده بوسيله شركت مايكروسافت براي عملكردهاي وب سایت از ديد كاربر در نظر گرفته خواهد شد.
• به عنوان مثال زمان لود صفحات به طور متوسط و در شرايط معمول ارتباطي با يك خط 56 كيلوبايتي 20 ثانيه خواهد بود.دسترسي آسان و دقيق كاربر به اطلاعات در طراحی گرافيكي صفحات الويت خواهدداشت.تامين نظر كارفرما در طراحی گرافيكي از A تا Z در اولويت خواهد بود.
• سرعت و سهولت در به روز رساني و سهولت توسعه در طراحی سایت در آينده در نظر گرفته خواهد شد.
• ملاحظات حفاظتي و امنيتي در توليد بسترهاي نرم افزاري و طراحی سایت در نظر گرفته خواهد شد.
• استفاده بهينه از منابع سخت افزاري در ساخت نرم افزارها در نظر گرفته خواهد شد.
• امكانات عمومي مانند : آمار بازديدكنندگان ، نقشه سایت، فرم نظرخواهي، افزودن به آدرس هاي برگزيده، ارسال صفحه به دوستان، خروجي چاپ و RSS نيز در صورت لزوم به امكانات سایت افزوده خواهد شد.
س
HTML چیست؟
ج
زمانيکه شما داخل صفحات يک وب سایت می گرديد اجزای گوناگونی را می بينيد که تمام آنها در يک چيز مشترک هستند و آن زبان يا کدی است که آنها را توليد می کند که اين زبان HyperText Markup Language يا همان HTML می باشد.
س
فروشگاه اینترنتی چیست؟
ج
فروشگاه طراحی شده بر روی اینترنت است که فروشندگان می توانند کالاها و محصولات خود را از این طریق عرضه نمایند و خریداران می توانند محصولات آنها را از جمله نرم افزار,کتاب ،قطعات و به طور کلی کالای مورد نظر خود را انتخاب و در صورت تمایل خریداری نمایند.
س
خرید اینترنتی چیست؟
ج
خرید اینترنتی بدین معنی است که فروشگاههایی که متصل به این سیستم هستند محصولات خود را در سایت های اینترنتی عرضه می کنند و خریداران با توجه به طبقه بندی موجود می تواند محصولات مورد نیاز خود را از طریق اینترنت خریداری می کند.
س
چه مهارت هایی برای مدیریت وب سایت های طراحی شده لازم است؟
ج
تنها مهارت های از قبیل آشنایی به برنامه هایی مانند word ، بازکردن صفحات وب، ورود نام کاربری و پسورد برای مدیریت و ورود اطلاعات کالاها و دسته ها کافی است و ورود اطلاعات به سایت به سادگی ارسال یک ایمیل می باشد و تخصص خاصی احتیاج نخواهد داشت.
س
راه اندازی یک وب سایت چه میزان زمان نیاز دارد؟
ج
در گروه آرمین یک وب سایت بسته به نوع آن پروژه داشته و برای پروژه های معمول، بین 3 روز تا 30 روز برای راه اندازی زمان خواهد برد. در مورد سایت هایی با امکانات پیچیده و یا پروژه های بزرگ و صفحات زیاد، پس از بررسی کامل نیازهای مشتری و امکانات درخواستی، طبق توافق با مشتری، زمانبندی انجام می گیرد، و پروژه اجرا می شود.
س
آیا در پرتال امکان تغییر رنگ بندی و تغییر قالب گرافیکی وب سایت مشابه سلیقه ی مشتری وجود دارد؟
ج
بله، شما هم می توانید از قالب های آماده در پرتال های آرمین استفاده کنید که کاملا استاندارد و به روز طراحی شده اند، و هم می توانید سفارش طراحی قالب اختصاصی خود را بدهید و ما ظاهر وب سایت شما را دقیقا مشابه سفارشتان طراحی خواهیم کرد.
س
وب سایت داینامیک و استاتیک چه تفاوتی دارند؟
ج
سایت های ایستا یا سایت های استاتیک (Static)، سایتهایی هستند که نیازی نیست اطلاعات آنها بصورت مداوم آپدیت شود. سایت های استاتیک بیشتر برای معرفی به کار می روند.
سایتهای پویا یا داینامیک (Dynamic) نیاز به دگرگونی مداوم اطلاعات و محتوا داشته و بنابه نیازمندی و کاربردی که از سایت انتظار می رود، طراحی شده و توسعه می یابند.